Kontaktirajte nas | Hotel Four Seasons, Carlingford

 

 

DIRECT CONTACTS

Reservations - info@fshc.ie

Group Bookings- reservations@fshc.ie 

Sales & Marketing - sales@fshc.ie 

Accounts- accounts2@fshc.ie

Bar/Restaurant, Meetings, Corporate Events & Other Events- DM@fshc.ie

Weddings- events@fshc.ie

Headchef- headchef@fshc.ie

Housekeeping- housekeeping@fshc.ie

Store Manager- stores@fshc.ie

Luxe Spa- spa@fshc.ie

Leisure Club- leisureclub@fshc.ie

Reception Manager- receptionmanager@fshc.ie

General Manager- dermot@fshc.ie

 

 

 

 

 

Obiteljski praznici

Hotel je nedavno podvrgnut brojnim renoviranjima, uključujući veličanstveni Luxe Spa, novi Thermal & Wellness Suite i njihovo klasično uređeno predvorje s modernim zaokretom, koje sadrži lustere koji vise na kugli i elegantne kaučeve s gumbima. U hotelu Four Seasons, Spa & Leisure Club u Carlingfordu bit će vam osigurana topla dobrodošlica, vrhunska kuhinja i iznimna usluga, uz odredišni odmor među najboljima na Smaragdnom otoku.

REZERVIRAJTE SADA