Kontakta oss | Four Seasons Hotel, Carlingford

 

 

DIRECT CONTACTS

Reservations - info@fshc.ie

Group Bookings- reservations@fshc.ie 

Sales & Marketing - sales@fshc.ie 

Accounts- accounts2@fshc.ie

Bar/Restaurant, Meetings, Corporate Events & Other Events- DM@fshc.ie

Weddings- events@fshc.ie

Headchef- headchef@fshc.ie

Housekeeping- housekeeping@fshc.ie

Store Manager- stores@fshc.ie

Luxe Spa- spa@fshc.ie

Leisure Club- leisureclub@fshc.ie

Reception Manager- receptionmanager@fshc.ie

General Manager- dermot@fshc.ie

 

 

 

 

 

Familjesemester

Hotellet har nyligen genomgått ett antal renoveringar, inklusive det fantastiska Luxe Spa, nya Thermal & Wellness Suite och deras klassiskt inredda lobby med en modern twist, med sfäriska hängande ljuskronor och eleganta tuftade soffor med knappar. På Four Seasons Hotel, Spa & Leisure Club, Carlingford kommer du att vara säker på ett varmt välkomnande, utsökt mat och exceptionell service tillsammans med en destinationssemester bland de bästa på Emerald Isle.

BOKA NU
Vouchers Boka