Kontakt oss | Four Seasons Hotel, Carlingford

 

 

DIRECT CONTACTS

Reservations - info@fshc.ie

Group Bookings- reservations@fshc.ie 

Sales & Marketing - sales@fshc.ie 

Accounts- accounts2@fshc.ie

Bar/Restaurant, Meetings, Corporate Events & Other Events- DM@fshc.ie

Weddings- events@fshc.ie

Headchef- headchef@fshc.ie

Housekeeping- housekeeping@fshc.ie

Store Manager- stores@fshc.ie

Luxe Spa- spa@fshc.ie

Leisure Club- leisureclub@fshc.ie

Reception Manager- receptionmanager@fshc.ie

General Manager- dermot@fshc.ie

 

 

 

 

 

Familieferier

Hotellet har nylig gjennomgått en rekke renoveringer, inkludert det fantastiske Luxe Spa, nye Thermal & Wellness Suite og deres klassisk dekorerte lobby med en moderne vri, med kulehengende lysekroner og elegante tuftede sofaer. På Four Seasons Hotel, Spa & Leisure Club, Carlingford vil du være sikret en varm velkomst, utsøkt mat og eksepsjonell service sammen med en destinasjonsferie blant de beste på Emerald Isle.

BESTILL NÅ
Vouchers Bestill